Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 549 71 82
0532 312 68 63

Tüyap Vinç Kiralama

Tüyap Vinç Kiralama

Vinç Kiralamada İddialı Bir İsim Günümüzde vinçler kullanım alanı yaygın makinelerdir. Vinçler genellikle araba taşımada, büyük şirketlerin mal taşımasında, fuar standı taşıma, Kiralık Forklift ev taşımada ve bunun gibi birçok yerde kullanılabilen aletlerdir. Aslında vinçler günlük hayatımızı kolaylaştırmaya yarayan makinelerdir. Günlük hayat yüksek bir binaya eşya taşırken veya arabaları taşırken vinçlerden yararlanılır. Bu nedenle vinçler tamamen ağır eşyaları taşımaya yardımcı olan aletlerdir. Vinçlerin bir diğer kullanım alanı ise inşaat sektörüdür. İnşaatlarda ağır inşaat malzemelerinin yükseğe kaldırılmasında ve çeşitli yönlerde hareket ettirilmesinde de yine vinçlerden yararlanılır. Bu tür taşımacılık işlerini gerçekleştirebilmek için vinç kiralamak gerekmektedir. Fakat günümüzde dayanıklı vinç olanağı sunan ve güvenilir olan firmaların sayısı gittikçe azalmaktadır.

Tüyap’te bulunan ''Burak Vinç'' şirketi ''Tüyap Vinç Kiralama'' konusundaki kararsızlık sorununa son noktayı koymuştur. Burak Vinç, İstanbul merkezli bir vinç kiralama firması olmakla birlikte Türkiye' nin tüm bölgelerine 10 ila 65 ton kapasiteli kiralık vinç hizmeti vermektedir. Bunun ile birlikte Burak Vinç' in tüm araçlarında K1 belgesi bulunmakla birlikte tüm araçları periyodik olarak muayeneye tabi tutulmaktadır. Buna bağlı olarak vinç operatörleri G sınıfı (iş makinesi ve vinç kullanma) ehliyetine ve bununla birlikte vinç kullanma sertifikasına da sahiptirler. '' Burak Vinç'' hizmetleri dâhilinde mobil vinç, teleskobik vinç, sepetli platform ve kule vinç hizmetlerinden de faydalanma imkânı sağlanmaktadır. Vinç sektörü haricinde Burak Vinç'in sektörde faaliyet gösterdiği alanlar arasında; hiyap, makine montajı ve taşıması, inşaat hizmetleri, elektrik, enerji ve altyapı- üstyapı hizmetleri yer almaktadır. Burak Vinç'in geniş alanlarda sektöre sağladığı katkıların yanı sıra Tüyap'ta vinç kiralama konusunda uzmandır.

Yedi gün yirmi dört saat aralıksız, kaliteli hizmet veren Burak Vinç, ''Kiralık Forklift'' sorununa da yenilikçi ve güvenilir çözüm getiren bir firma haline gelmiştir. İhtiyaçlarınızı karşılamak için bir vinç kiralamak istiyorsanız Burak Vinç'i tercih edebilirsiniz. Sunulan olanaklar ve temin edilen araçlar hakkında daha fazla bilgi almak için www.burakvinc.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Başakşehir, Bahçelievler, Arnavutköy, Beyoğlu, Beylikdüzü, Silivri, Kıraç, Bayrampaş, Bakırköy, Avcılar, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Bayrampaşa, Başakşehir, Bahçelievler, Bağcılar Avcılar Vinç Kiralama Fabrika Taşıma


TEL: 0212 549 71 82 GSM: 0533 562 74 60