Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 447 05 96
0532 312 68 63

Levent Vinç Kiralama

Levent Kiralık VinçSektörün ileri gelen isimlerinden olan firmamızdan her türlü vinç hizmetini almanız mümkün. İhtiyacınız olan tüm vinç hizmetleri özenle ve son teknoloji malzemelerle sizlere sunulurken, insan hayatını tehlikeye atmayacak şekilde tüm makinelerimiz konuşlanmıştır.

Vinç hizmetleri her alanda ihtiyacınız olabilir. Örneğin sepetli vinçler ile plaza camları itinayla silinebilirken, başka türlü bu camların silinme ihtimali yoktur. Bunun yanı sıra yapımı devam eden inşaatların da pek çok ihtiyacını karşılayan vinç hizmetlerini İstanbul’un her semtine götürdüğümüz gibi Levent vinç kiralama hizmetleri ile de sizlere en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz. Vinç kiralama hizmetlerinde sepetli vinç, sepetli platform, teleskopik vinç hizmetleri ve yüksek binalar için kule vinç hizmetleri gibi hizmetlerden de faydalanmanızı sağlayan firmamıza 7 gün 24 saat ulaşmanız mümkün oluyor.

Firmamızda tüm hizmetler kalite ve müşteri memnuniyeti ön planda tutularak yapılıp, sizleri mağdur edecek hiçbir işin altına imza atılmaz. İşin ciddiyetinin ve insan sağlığı açısından da önemli olduğunun farkında olan firmamızla çalışmak isterseniz aramanız ya da sitemiz aracılığıyla bilgilendirmeniz yeterli olacaktır.

Diğer tüm hizmetlerimizden referansları ile birlikte haberdar olabileceğiniz gibi, merak ettiğiniz tüm sorularla ilgili sitemizi inceleyebilirsiniz. Sitemizde dolduracağınız iletişim formu sayesinde sizlere ulaşabilir ve merak ettiğiniz tüm sorular, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile de bilgi sahibi olmanızı sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

TEL: 0212 447 05 96 GSM: 0533 562 74 60