Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 549 71 82
0532 312 68 63

Kule Vinç Kiralama

İnşaat alanlarında ve özellikle şantiyelerde kullanılan kule vinç kiralama çeşitlerimize internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Tüm taşınabilir yüklerin yatay ve aynı zamanda düşey şekillerde taşınmasına olanak sağlayan kule vinç çeşitleri hem sabit hem de hareketli taşıyıcıların üzerlerinde kullanılmaktadırlar. İsmini aldığı yüksek gövdesi kuleyi andırdığından kule vinç olarak isimlendirilmiştir. Kule vinçlerde bulunan ve BOM olarak bilinen kollar ağırlık taşımakta kullanılmaktadırlar. Profesyonel vinçler olduğundan mutlaka operatörlerin de makineleri iyi tanıyan ve eğitimli, tecrübeli kişiler olması gerekmektedir. Profesyonel ve güvenilir bir firma olarak hizmet verirken aynı zamanda müşterilerimize vinç operatör hizmetlerini de sunmaktayız. Bom kolları vasıtası ile taşınan yüklerin ağırlıkları kule vinçlerin de kapasitelerini belirlemektedir. Sıklıkla Bom uçlarında taşınan ağrılık miktarı 1250 kilodur ve en çok bu türler tercih edilmektedir.

Kule vinçler dip kısımlarında 6000 kiloya kadar ağırlık taşıyabilmektedirler. Vinçlerin orta kısımlarında bulunan ekleme bölümleri sayesinde boylarını daha da uzatmak mümkündür. Pek çok farklı modelleri bulunduğu gibi en çok kullanılan lastik tekerlekli kule vinçler ve bir diğer sık tercih edilen raylı kule vinç çeşitlerimiz de bulunmaktadır.  Çok rüzgarlı ve özellikle saatte 50 kilometre gibi esen kuvvetli rüzgarlarda kule vinç çalıştırılmak uygun değildir ve sıkıntılara neden olabilmektedir. Düzenli olarak ilgili mühendisler tarafından bakımlarını ve onarımlarını yaptırdığımız kule vinçler hakkında daha detaylı bilgi almak ya da fiyat tekliflerimizi öğrenmek için sitemizden bizimle temasa geçebilirsiniz.

Başakşehir, Bahçelievler, Arnavutköy, Beyoğlu, Beylikdüzü, Silivri, Kıraç, Bayrampaş, Bakırköy, Avcılar, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Bayrampaşa, Başakşehir, Bahçelievler, Bağcılar Kule Vinç Kiralama


Telefon: 0212 549 71 82 & 0533 562 74 60