Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 549 71 82
0532 312 68 63

Kiralık 75 Tonluk Vinçler

Artık vinç kiralama yapmak istediğinizde yana döne firma aramanıza ve acaba güvenilir mi sorusunu sormanıza gerek yok. Bizler sizlere Kiralık 75 tonluk vinçler ile hizmet vermekte ve geniş araç kapasitemiz ile mağduriyet yaşatamamaktayız. Hem kapalı alanlarda hem de açık alanlarda rahat kullanım yapabileceğiniz vinçlerimiz ile istediğiniz yüksekliğe çıkabilir ve iş akışlarınız dahilinde çalışmalar yapabilirsiniz.

Yine dilerseniz sepeti ya da sepetsiz olarak araç talebi edinebilirsiniz. 75 tonluk vinç kiralama ile sizlerde artık çok kısa bir zaman dilimine neler sığdırabileceğinizi göreceksiniz. Yani kısaca hızlı ve doğru bir çalışanın içinde yer almak istiyorsanız ve ister bir günlük, isterseniz de zaman zaman vinç kiralama ihtiyacınız olacaksa en doğru adreste bulunuyorsunuz.

Kiralık 75 tonluk vinçler sayesinde artık çok hızlı sonuç alıyor olacak ve Burak Vinç ile çalıştığınızı hemen farkını yaşıyor olacaksınız. Alanında uzman kadromuz ile istediğiniz her zaman hizmetlerinize hazır konumda beklemekte ve isterseniz uzun süreli iş anlaşmaları yaparak sizleri büyük bir yükten kurtarmayı öneriyor olacağız. Bazen 2 saat bazen bir ay ve hatta daha uzun süreli vinç ihtiyaçlarınızı firmamız ile karşılayabilirsiniz. İletişim numaramızdan bizlere ulaşın ve vinçler hakkında bilgi alarak rezervasyonunuzu yaptırıp aracın istediğiniz gün size ayrılmasını sağlayınız. Sizin istediğiniz gün ve istediğiniz saate vinç hazır olarak sizleri bekliyor olacaktır.Telefon: 0212 549 71 82 & 0533 562 74 60