Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 549 71 82
0532 312 68 63

Kıraç Vinç Kiralama

Vinç Kiralama

Sektörel anlamda hızla büyüme gösteren müşteri memnuniyeti garantili ve de güvenilir hizmeti ile alanında tercih edilen sayılı firmalar arasında yer alan firmamız Kıraç vinç kiralama tecrübeli ve kaliteli personel kadromuz ile ihtiyacınız olan her alanda siz değerli müşterilerinin yanında profesyonel hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Kiralık vinç hizmetleri sunan firmamız 10 ile 65 ton arası çeşitli kapasitelere sahip kiralık vinç ve hiyaplarla vinç kiralama hizmeti sunmaktadır. Kıraç vinç kiralama olarak hizmet verdiğimiz faaliyet gösterdiğimiz sektörler; mobil vinç kiralama, teleskopik vinç kiralama, kule vinç kiralama, kiralık 30 tonluk vinçler, sepetli platform, forklift kiralama kiralık 75 tonluk vinçler, kiralık hiyap kiralık teleskopik vinç olarak sıralana bilmektedir. Tüm araçlarımızda ulaştırma bakanlığı k1 yetki belgeleri mevcuttur. Bu konu duyarlı olduğumuz bir alandır.

Vinç operatörlerimiz ise kendi alanlarında uzmanlaşmış eğitimli ve tecrübeli profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Operatörlerimiz güvenlik sertifikasına ve g sınıfı ehliyete sahiptirler. Teknolojik gelişmeleri takip eden ve takiplerine bağlı sürekli yenilik ve gelişimin içinde olan kıraç vinç kiralama olarak amacımız her an gelişen ve değişen yenilikleri takip ederek sektörel olarak alanında profesyonel hizmeti sunmak ve markalaşmayı ilke edinmiştir. Eksiksiz işleyiş kalite ve güvenli proje ve hizmetleriyle yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızın vinç kiralamada sektöründe öncü firmalar arasında yer aldığı referanslarımızca kanıtlanmıştır.

Kiralık vinçleri pek çok alanda kullanma şansına sahipsiniz. Vinçlerimiz hem arazi koşullarına hem de şehir içinde hizmet vermeye uygun şekilde çeşitlenmektedir. İnşaat sektörlerinin vazgeçilmez unsurlarından olan vinçlerimiz güvenlik bakımından son teknolojinin nimetlerinden faydalanılarak donanımlara sahip oldukları için iş kazalarının da önüne geçmede etken teşkil etmektedir. Kıraç vinç kiralama ile tanıştığınızda anlayacaksınız ki verilmiş sözler geç kalınmadan yerine güven ve kaliteyle getirilmektedir. Araçlarımızın sürekli olarak bakımları yapılmakta bu nedenle sektörün vazgeçilmezi olan vinçlerimizle kesinlikle yarı yolda kalma gibi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Birçok çeşit ve ağırlıktaki gerek sepetli gerek ise sepetsiz vinç çeşitlerimizle hizmetlerimizde ne denli müşteri memnuniyetini benimsediğimizi çalışmalarımız neticesinde göreceksiniz.

Başakşehir, Bahçelievler, Arnavutköy, Beyoğlu, Beylikdüzü, Silivri, Kıraç, Bayrampaş, Bakırköy, Avcılar, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Bayrampaşa, Başakşehir, Bahçelievler, Bağcılar Avcılar Kıraç Vinç Kiralama


TEL: 0212 549 71 82 GSM: 0533 562 74 60