Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 549 71 82
0532 312 68 63

Kamyonlu Vinç Kiralama

Güvenilir Hizmetiyle Kamyonlu Vinç Kiralama

Hızlı Vinç Kirala : 0212 549 71 82  Gsm: 0533 562 74 60

Kamyonlu Vinç Kiralama Vinç çok ağır cisimleri (ton değerinde, insan gücünün yetemeyeceği ağırlıkları) kaldırmaya, indirmeye yarayan daha çok inşaatlarda, fabrikalarda, gemilerde, limanlarda vs. kullanılır. İnsan hayatını oldukça kolaylaştıran bu aletleri operatörlerin dışındaki kişilerin kullanması son derece tehlikelidir ve yasaktır. Son derece büyük olan bu aletler kule vinç, kamyon vinç, gırgır vinç gibi çeşitlere sahiptir.

Genelde gövde, halat ve ayak kısımlarından oluşur. Vinçlerin ayakları sabitlenmiş ya da hareketli olabilmektedir. Hareketli olanlar biraz daha işlevsel olarak kullanılabilmekteyken sabit ayaklılar daha ağır yükleri taşıyabilirler. Bahsettiğimiz gibi çok ağır olan yükleri taşıyabildiği için vinçler insanların kurtarıcısı durumundadırlar. K sürücü belgesi olmadan kullanılması da kesinlikle yasaktır. Bu belge sahipleri operatör olarak adlandırılır.

Kamyonlu vinç nedir? Kamyonlu vinç işlevsel olarak çalışabilen yüksek binaların boyalarında kullanılabilen yük taşımanın da yanında çeşitli yetenekleri olan bir vinç türüdür. Uzun kolu ve hareketli ayakları sayesinde kolay ve etkili bir kullanımı vardır. Peki, tüm bu çeşitli özelliklerini saydığımız vinçlere nerden ulaşabiliriz? Bu noktada devreye biz giriyoruz. Kamyonlu vinç kiralama veya herhangi tip vinç kiralama hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Son derece kaliteli ve kullanışlı olan vinç araçlarıyla istediğiniz malzemeleri - malzemelerinize zarar vermeden - taşıyabilirsiniz. Çeşitli işlerde de kullanabilirsiniz. Tam anlamıyla süper yetenekli olan operatörlerimizle de anlaşabilirsiniz. İstediğiniz gibi yararlanmakta özgür olacağınız ve kalitesi en üst seviyede olan hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Yıllardan beri bu işle ilgilenmekte olan şirket olarak son derece güvenilir bir konumu hedeflemiş bulunmaktayız.

Son dönemlerde inşaat sektöründe çok fazla gerek duyulan kamyonlu vinçlere sitemizden kamyonlu vinç kiralama bölümünden ulaşabilirsiniz ve bizlerle irtibata geçebilirsiniz. İnşaat sektörünün profesyonel isimleri genelde vinçlerin eski ve kullanışsız olmasından yakınabiliyor fakat size sunduğumuz hizmette en yeni ve en bakımlı vinçler sizlere sunuluyor. Herhangi bir çalışma aksaklığında ise sorumluluktan kaçınmıyor ve sorunun en kısa zamanda çözülmesini çabalıyoruz. Eğer siz de çalıştığınız sektöre bağlı olarak ya da herhangi bir işinizde gerek duyuyorsanız hemen istediğiniz tipteki vinçleri istediğiniz zaman aralıklarında kiralayabilirsiniz.

Başakşehir, Bahçelievler, Arnavutköy, Beyoğlu, Beylikdüzü, Silivri, Kıraç, Bayrampaş, Bakırköy, Avcılar, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Bayrampaşa, Başakşehir, Bahçelievler, Bağcılar Avcılar Vinç Kiralama

TEL: 0212 549 71 82 GSM: 0533 562 74 60