Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 447 05 96
0532 312 68 63

İstanbul Vinç Kiralama

İstanbul Vinç Kiralamaİstanbul’daki pek çok sektörün ihtiyaç duyduğu vinç kiralama konusunda profesyonel hizmet veren firmamız, yurt dışından getirdiği vinçleri günlük ya da haftalık olarak kiraya vermektedir. Vinç kiralama koşullarımız internet sitemizden rahatlıkla öğrenilebilir. Ana sayfamızda İstanbul’un tüm semtlerindeki vinç kiralama bilgilerini edinebilirsiniz. Periyodik şekilde bakımdan geçirilen vinçlerimiz bu sayede hem çok daha verimli çalışmakta hem de kiralayan firmaların işlerini daha kısa sürede ve sorunsuz halletmelerine olanak sağlamaktadır. Pek çok farklı vinç çeşidimiz bulunmaktadır. Vinçlerimizi isterseniz aylık olarak da kiralayabilirsiniz. Dilediğiniz tonaja sahip vinçlerimizi kiralayarak endüstri alanlarında kullanabilir ya da inşaat sektöründe tahliye işlerinizde kullanabilirsiniz.

İstanbul vinç kiralama hizmetlerimizden yararlanarak pek çok mahsur kalan eşyaları ya da taşımacılığı da yapma imkanına kavuşabilişiniz. Her türlü projeye özel çözümler getiren firmamız G sınıfı ehliyet sahibi olan vinç operatörleri de vermektedir. Konuya ilişkin her türlü merak ettiğiniz bilgiyi ana sayfamızdaki iletişim bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Profesyonel hizmetlerimiz sayesinde maliyetlerinizi azaltabilir ve aynı zamanda 7 gün 24 saat verdiğimiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Her türlü tahliye ya da tahmil yapabileceğiniz kiralık vinçlerimiz ile alanımızda profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Marka haline gelen firmamız farklı ihtiyaçlarınıza uygun her türlü vinç kiralama hizmeti ile sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir.

Pek çok ihtiyacınızı giderebileceğiniz vinçlerimizle yüksek katlarda bulunan ve indirilmesi gereken eşyalar haricinde çok sayıda işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Teknolojik alt yapımız ve yetişmiş personelimiz ile her türlü bağlantı için bizimle temasa geçmenizi kolaylaştırıyoruz.

TEL: 0212 447 05 96 GSM: 0533 562 74 60