Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 447 05 96
0532 312 68 63

İstanbul Avrupa Yakası Kiralık Vinç

İstanbul Avrupa Yakası Kiralık VinçMüşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız alanında bir marka olmayı başarmış ve teknolojik alt yapısı, profesyonel ve yetişmiş personeli ile İstanbul Avrupa yakası kiralık vinç hizmetleri vermektedir. Birbirinden farklı tonajlara sahip olan vinçlerimiz günlük, haftalık ya da ihtiyacınız halinde aylık olarak da kiraya verilmektedir. Web sitemiz üzerinden kiralık vinçlerimiz ve İstanbul’da hizmet verdiğimiz semtler hakkında detaylı bilgi alabilir ve vinç kiralama ücretleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Her türlü yükleme işlemlerinizi ya da boşaltım hizmetlerinizi firmamızın vinç kiralama hizmetlerinden yararlanarak yapabilirsiniz.

Pek çok sektöre hitap eden vinç kiralama hizmetimiz sayesinde taşıma, taliye ya da montaj gibi işlerde yüksek verim alabilir ve güvenli makinelerimiz sayesinde iş kazalarının da önüne geçebilirsiniz. Dilediğiniz takdirde G sınıfı ehliyet sahibi olan vinç operatörlerimizi de hizmetinize sunmaktayız. Operatör konusunda sitemizdeki iletişim kanallarını kullanarak bizimle temasa geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Kiralık vinçlerimizin bakım, onarım ve tamiratlarını düzenli olarak yaptığımız gibi, tüm vinçlerimiz düzenli olarak bakıma girmektedir. Bu da iş verimini yükselten ve aynı zamanda iş kazalarını engelleyen bir duruma neden olmaktadır. Her kapasitede vinç kiralayabileceğiniz gibi isterseniz vinçli kamyon hizmetlerimizden de yararlanma şansınız bulunuyor. İstanbul Avrupa yakasında hizmet veren liralık vinçlerimiz sayesinde işlerinizi daha kıs aşurede bitirebilir, günlük ve haftalık kullanım dışında isterseniz saatlik olarak da vinç kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Her türlü sorununuz için 7 gün 24 saat bizimle temasa geçebilirsiniz.

TEL: 0212 447 05 96 GSM: 0533 562 74 60