Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 447 05 96
0532 312 68 63

İncirli Kiralık Vinç

İncirli Kiralık VinçSektörün öncü isimlerinden olan firmamız, her türlü vinç kiralanması noktasında sizlere gereken desteği veriyor. İhtiyacınız olan her alanda vinç hizmetlerinden faydalanabileceğiniz sektörün en bilinen ismi firmamızda ister sepetli vinç, ister teleskopik vinç, kule vinç kiralama ve sepetli platform kiralama gibi tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Kule vinç kiralama sistemi ile yüksek binalara dışarıdan ulaşmak mümkün olurken, sepetli vinçler ve sepetli platformlar sayesinde yine yüksek plazaların camlarının silinmesi mümkün olabilir. İnşaat sektörünün de vazgeçilmezi olan tüm vinç hizmetleri firmamız tarafından güvenle sizlere sunulmaktadır.

İnsan hayatının önemli olduğu ve hataya yer olmayan işimizde son teknoloji cihazlar kullanılarak üretilen vinçler tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla ve güvenle gidermenizi sağlayacaktır.

İstanbul’un her semtine hizmet götürebilen firmamız İncirli Vinç kiralama hizmetleri ile de bölgedeki tüm ihtiyaçların giderilmesi noktasında hazır bulunuyor. 7 gün 24 saat ulaşmanın mümkün olduğu firmamızın dilerseniz tüm hizmetlerinden detaylı olarak bilgi sahibi olmak için sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizin iletişim bölümünden de dilerseniz iletişim formu doldurabilirsiniz. Bu formda sizden iletişim bilgilerinizin yazılması isteneceği gibi bu bilgiler sayesinde anında dönüşler sağlanacaktır. Merak ettiğiniz fiyat ve ödeme koşulları ile ilgili de ödeme planları sizlerle paylaşılabileceği gibi yetkililerimiz sizinle anında iletişime geçecektir. İhtiyacınız olan tüm vinç hizmetlerinin bir arada sunulduğu firmamızla çalışmak sizlere güven verecektir.

TEL: 0212 447 05 96 GSM: 0533 562 74 60