Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 447 05 96
0532 312 68 63

İkitelli Vinç Kiralama

İkitelli Kiralık VinçVinç kullanım alanı oldukça geniş amaçlı olup, lüzumu halinde motorlu taşıta monte edilmesi ile çok daha işlevsel ve mobil hale gelebilen bir vinç çeşidi olarak bilinmektedir. İşletmenizin ya da firmanızın faaliyet alanı ne olursa olsun özellikle de inşaat sektöründe hizmet vermekte iseniz temel araç ihtiyaçlarınız arasında gösterebileceğiniz bu tip vinçler ile azami uzunluktaki metrajlara kadar sorunsuz bir şekilde yapılması gereken işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Benzer şekilde farklı yüksekliklerde de iş yapmanız gereken durumlarda yani üstlenmiş olduğunuz bir iş tamamlanması gerektiğinde İkitelli vinç kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Ancak bilinmektedir ki sık sık kullanım gerektirmeyen benzer şekilde kısa ya da orta vadeli iş sektörlerinde kullanım gerektirmesi durumunda ise bu tip vinçlerin satın alma maliyetleri oldukça yüksek olup, aşınma payı süreçleri de gereğinden fazla olarak bilinmektedir. Bu durumda zorunlu olarak ihtiyaç duyulması halinde vinç kiralama firması ile anlaşarak etkili çözüm sürecini başlatabilirsiniz. İstanbul ve bütün ilçelerinin yanı sıra civar çevresinde de hizmetlerine uzun yıllardır devam etmekte olan İkitelli kiralık vinçler; kiralık vinç hizmeti konusunda pazarın lideri konumundadır. Vinç çeşitleri olsun, işletmenizin ihtiyaç duyabileceği diğer vinç çeşitleri olsun hemen her çeşit vinç kiralama hizmeti sunmakta olan firmamız ile sadece bir telefon ile iletişim kurabilir ve istekleriniz doğrultusunda vinç tedarik edebilirsiniz.

Sadece rutin bakımları dahi ekstra bir mali yük oluşturmaktadır. Ancak işi motorlu taşıt yâda vinçler ile ilgili olmayan ancak bu tip ihtiyaçları doğrultusunda sadece kullanıcı olan firmaların bu tip ayrıntılar için ne zamanı ne de ayırmış oldukları bit bütçe olmamaktadır. Bu aşamada devreye vinç kiralama firmaları girmekte ve İstanbul’da hizmetlerine uzun yıllardır devam etmekte olan vinç kiralama İkitelli ayrıcalıklı dünyası çözüm ortaklığı olarak firmalara destek sağlamaktadır. İlgili firmalara geniş araç parkurunda her ihtiyaca uygun kiralık vinç temin edebilmekte olan firmamız, bütün vinçlerinin rutin bakım, onarım, tamir gibi masraflarını da düzenli olarak takip etmekte ve sağlıklı kullanım imkânı sunmaktadır. Böylelikle siz kiralamış olduğunuz vinci sadece kullanır ve işinizin tamamlanmasını beklersiniz.

TEL: 0212 447 05 96 GSM: 0533 562 74 60