Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 447 05 96
0532 312 68 63

HALKALI VİNÇ KİRALAMA

Halkalı Kiralık VinçBugün özellikle inşaat sektöründe kamusal kurumlar da dâhil olmak üzere pek çok firmanın ihtiyaç duydukları araç kapsamında gösterilen vinçler, yapılacak olan işin mahiyetine göre farklı modeller ile piyasaya sunulmakta ve ihtiyaçlar cevap verebilmektedir. Gelişmiş teknolojilerin kullanımının yanı sıra etkili ve sorunsuz iş tamamlama açısından lüks değil adeta zorunluluk haline gelen vinçlerin satın alma maliyetleri genel anlamda firma ya da kuruluşlara ciddi maliyet oluşturmaktadır. Ve aynı zamanda bilinmektedir ki; üstlenilen işin ne denli hızlı ve zamanında yetişmesi hem saygınlık hem de kazanç sağlamaktadır. Geciken teslimatın ise saygınlık kaybına, para kaybına, zaman kaybına ve hatta üstlenici firmaların sonuna dahi neden olabilmektedir. Bu bağlamda Halkalı vinç kiralama hizmeti sunan çözüm ortağı firmalara ihtiyaç duyulmaktadır.

Özellikle büyük şehirlerde ve ilçelerinde bu hizmete ihtiyaç oldukça fazla olmakla beraber, İstanbul ilimizin bütün ilçelerinde hizmet vermeye devam eden firmamız konusunda uzman ve uzun yıllardır bu işi yapıyor olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Vinç kiralama Halkalı hizmeti kapsamında işin mahiyetine göre araç parkurunda mevcut olan kiralık vinçlerin anında teslimatını yapabilmekte olan firmamız, uzun yıllardır pek çok üstlenici inşaat firmasının çözüm ortağı konumuna gelmiştir. Ekonomik fiyatlandırmaları ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile değerli müşterilerine vinç kiralama hizmeti vermeye devam etmekte olan firmamız rakiplerinden bir adım önde olmanın da haklı gururunu yaşamaktadır.

Bunun yanı sıra pek çok inşaat ve farklı sektörde faaliyet göstermesi ile birlikte bu tip vinçlere ihtiyaç daha da artmıştır. Özellikle yurtdışındaki gökdelenlerde görmeye alıştığımız bu tip kule vinçler, yüksek irtifa modeli ile artık ülkemizde de karşımıza çıkmaya başlamıştır. Ve hatta artan mesken talebine karşılık azalan arsa miktarına bağlı olarak da daha yüksek binaların yapımlarının söz konusu olması ile birlikte ihtiyaç daha da artmıştır diyebiliriz. Halkalı vinç kiralama sektörünün bu denli hızlı gelişmesinin bir diğer sebebi ise artan talebi karşılayacak düzeyde ekonomik vinç satın alma modellemelerinin olmayışıdır. Firma her zaman farklı ihtiyaçlara göre farklı modelleri de elinde bulundurmaktadır.

TEL: 0212 447 05 96 GSM: 0533 562 74 60