Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 549 71 82
0532 312 68 63

BURAK VİNÇ

BURAK VİNÇ NAKLİYAT-BURAK KARDAŞ FİRMASI , TECRÜBELİ ÇALIŞMA KADROSU , SEKTÖRDE SAYGIN VE TANINAN BİR KİMLİĞE SAHİP FİRMA SAHİBİ BURAK KARDAŞ İLE UZUN SÜREDİR MÜŞTERİLERİNE HİZMET VERMEKTEDİR


FİRMAMIZ , HİZMET KATEGORİLERİNDE GENİŞ YELPAZESİ İLE DE MÜŞTERİLERİNE TAM MEMNUNİYET SUNMAKTADIR. ŞİRKETİMİZİN MERKEZİ İSTANBUL BAĞCILAR'DA OLMASINA KARŞIN ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİR DIŞI TÜM BÖLGELERE KESİNTİSİZ HİZMET VERMEKTEYİZ , VERMEYE DE DEVAM EDİYORUZ. PERSONEL KADROMUZ TECRÜBELİ VE KALİTELİ HİZMET SUNMAYI ÖNCELİK EDİNMİŞ OPERATÖRLERDEN OLUŞMAKTADIR. SEKTÖRÜN HIZLA BÜYÜYEN FİRMASI BURAK VİNÇ NAKLİYAT OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE , HİZMET VE GÜVEN VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ...

Burak Vinç, kiralık vinç, hiyap, sepetli platform, hidrolik mobil vinç (mobil crane), kamyonlu vinç (truck crane), teleskobik vinç kiralama, kiralık hiyap (hiab), kiralık katlanır bomlu mobil vinç (hydraulic mobil crane) ürün gruplarında vinç kiralama hizmeti vermektedir. Burak Vinç kiralık vinç hizmetleri Burak merkezli bir vinç kiralama firmasıdır ve Burak, merkez makine parkından Türkiye'nin tüm bölgelerine 10 - 15 - 20 - 30 - 35 - 55 - 65 ton kapasiteli kiralık vinç ve hiyaplarla vinç kiralama hizmeti vermektedir.

Burak Vinç Kiralama olarak uzun yılların verdiği tecrubesi ile vinç kiralama sektöründe öncü firma olan Burak Vinç; kiralık vinç ve hiyap hizmetlerinin yanısıra çözüm ortağı firmaları aracılığıyla, 500 Ton kapasiteye kadar kiralık mobil vinç ve 75 tona kadar kiralık hiyap (hiab) temin edebilmektedir.

Kiralık vinç hizmeti, kiralık hiyap, vinç ikinci el hiyap satış ve teknik destek ve danışmanlık konularında da etkinlik gösteren Burak Vinç, kiralık vinçler ile ilgili ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına, kendini yenilemekte, kiralık vinç ve hiyap parkını geliştirmekte ve personelini günün koşullarına göre eğitmektedir. Burak Vinç’in faaliyet gösterdiği sektörler; kiralık vinç, hiyap, makine montajı ve taşıması, inşaat hizmetleri, elektrik, enerji, altyapı - üstyapı hizmetleri, sanayi bölgesi hizmetleri, reklam, organizasyon hizmetleri, konteyner taşıma ve indirme, elektrik direği dikme vinç ve makine taşıma, montajı, demontajı işleri şeklinde sıralanabilir.

Tüm araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı K1 yetki belgesine sahip olup, hiyap vinç operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Burak Vinç’in kiralık vinçlerinin ve hiyaplarının tümü periyodik olarak muayene edilir.(TEAM PREVENT SERFİFİKALI ve TÜRKAK AKREDİTELİ) Vinç operatörlerimiz G sınıfı (İş Makinesi ve vinç kullanma) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir.

Projelere Özel Çözümler, koşulsuz müşteri memmuniyeti, toplam kalite yönetimi esaslarında hizmet vermek, sürekli personel eğitimi ve gelişimi için çalışmak, verimli iş yönetimi ile maliyetleri düşürerek çözüm ortağımız olan müşterilerimize reel kazanç sağlamak, Teknolojik gelişmeleri takip ederek alt yapıya yatırım yapmak, araç parkurunu sürekli yenilemek ve geliştirmek, Sektörel olarak konusunda profesyonel bir marka kimlik ve hizmeti yaratmak temel ilkelerimizdir.