Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 447 05 96
0532 312 68 63

Güngören Sepetli Platform Kiralama

Şişli Kiralık Vinç

Artık Güngören dolaylarında sepetli platform kiralama yapmak isterseniz sadece bizlere ulaşmanız yeterli. Bizler sizler için isterseniz saatlik isterseniz de haftalık ve aylık olarak çalışmalar sunmakta e işlerinizi aksatmadan sizlere her daim hizmet vermeye devam etmekteyiz. Güngören sepetli platform kiralama için yapmanız gereken tek şey bizlere ulaşmanız ve sonrasında isteklerinizi bildirmek olacaktır. Sepetlerin büyüklüğü ya da uzunluğu da ayarlanarak sizlere gönderim yapılacak ve sizlerde istediğiniz alanda rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Güngören sepetli platform kiralama için fiyatlarımız oldukça uygundur ve sizler ile görüşerek bilgi verilebilir. Sizler sadece bize isteklerinizi söyleyin yeter. Firmamız hemen iletişime geçecek ve size uygun bir fiyat politikası ile istediğiniz yere araçları teslim edecektir.

Sizler için en usta şoförlerimiz araçlarımızı kullanmakta ve sizler sadece size lazım olan sepetlerini kullanarak istediğiniz yüksekliğe çıkıp iş akışlarınızı devam ettirebileceksiniz. Sepetli vinçler herhangi bir poster asmak için ya da tabela koymak için ya da film setlerinde yukarı ya da farklı açılardan çekim yapabilmek için en ideal araçlardan biridir. Öyle ki sizler çok memnun kalacak ve bir sonraki iş akışlarınızda da bizi tercih edeceksiniz. Size büyük bir gereklilik sağlayacak olan bu araç ile artık büyük bir zorluğu atlatmış olacaksınız. Sizlerde hemen bizimle iletişime geçiniz ve en doğru aracı kiralayacağınıza emin olunuz.

TEL: 0212 447 05 96 GSM: 0533 562 74 60