Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 447 05 96
0532 312 68 63

Güngören Kiralık Vinç

Güngören Kiralık VinçFirmamız hızlı ve güvenli olarak müşterilerinden gelen talepleri değerlendirerek pratik çözümler üretip müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmeyi amaçlamaktadır. Bu sebeple İstanbul ve tüm ilçelerinde olduğu gibi Güngören Kiralık vinç taleplerine de en hızlı çözüm yollarını müşterilerine sunmaktadır.

Hemen her sektör için ihtiyaç olabilecek vinçler insan gücünün yetmediği tonlarca ağırlıktaki malzemelerin ya da makinaların taşınmasında büyük faydalar sağladığı gibi yapılacak işlerin daha kolay ve hızlı yapılabilmesine de olanak sağlamıştır. İnşaat ve makine imalat sektörünün lokomotif bölgesi olan İstanbul da her ilçeye hizmet veren firmamız Güngören kiralık vinç hizmeti almak isteyen işletmelere anlık çözümler üreterek hizmet sunabilmeyi amaç edinmiştir. Filosunda bulunan her türlü ihtiyaca cevap verebilecek düzeydeki vinç sistemleri ile sektörün öncü kuruluşu olan firmamız deneyimli ve uzman kadrosu ile en güvenilir şekilde çalışarak hata payı olmaksızın en ağar yüklerinizi taşımaya talip olacak kapasitede de ve deneyimdedir.

Kiralık vinç hizmetleri ile işletmeler çok büyük işletme yatırımı gerektirmeden anlık çözüm yolları bulabilmektedir. İnsan hayatının ve iş güvenliğinin en ön sırada olması gereken yük taşıma ve kaldırma sistemleri deneyim ve uzmanlık gerektiren bir konu olması sebebi ile çok hassas ve titiz bir değerlendirme yapılarak araştırılması gereken bir konudur. Firmamız tüm endişeleri giderecek bilgi ve beceri ye sahip bir ekip ile çalışarak en ağar yüklerin altından kolaylıkla kalkabilecek yapıya sahiptir.

TEL: 0212 447 05 96 GSM: 0533 562 74 60