Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 447 05 96
0532 312 68 63

Fatih Kiralık Vinç

Fatih Kiralık VinçFatih bölgesinde firmanız için vinç kiralama hizmetinden yararlanabileceğiniz kaliteli bir yer arayışı içine mi girdiniz? Platform kiralama, vinçli kamyon, vinç kiralama gibi hizmetler konusunda size deneyimli elemanlarımız ve araçlarımızla hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Fatih kiralık vinç firması olarak uzun yılların tecrübesini firmamızda barındırmakta olup sizlerin vinç seçiminizi yapmanız durumunda en ekonomik fiyat seçeneklerini sizlere sunmaktan asla vazgeçmemektedir. Bize 7/ 24 ulaşabileceğiniz firmamız kalite konusunda ödün vermediği gibi hizmet yelpazesini sizler için oldukça geniş tutmaktadır.

İstanbul bölgesinde Fatih kiralık vinç firmamız tek fiyat üzerinden sizlere sağlanan ekonomiklik ve müşterilerin aldıkları hizmetten memnun kalmaları tercih edilebilir bir firma özelliğini de sizlere sunmaktadırlar. En uygun kamyonlu vinçlerimizle araç parkımızda indirme- bindirme hizmeti isteyenlere de imkan tanımaktadır. Vinç kiralama süreleri konusunda da istediğiniz zaman dilimini size veren firmamız günlük, yıllık, aylık kiralama hizmetinden yararlanabilmenize olanak tanımaktadır.

Fatih kiralık vinç firması olarak müşteri odaklı ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız sizlerin bizi tereddütsüz tercih etmenize yardımcı olmaktadır. Son teknolojik araç ve gereçlerle inşaat, çelik montaj, demontaj, temizlik, boya, peyzaj, fuarcılık, enerji, lojistik, deniz- kara taşıtları, fabrika, makine nakli gibi konularda almak istediğiniz hizmetlerde de sizlere yardımlarımızı asla esirgememekteyiz. Firmamızı ziyaret ederek kiralık vinç çeşitlerimizi incelemek için harekete geçmeye hazır mısınız?

TEL: 0212 447 05 96 GSM: 0533 562 74 60