Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 447 05 96
0532 312 68 63

EMİNÖNÜ VİNÇ KİRALAMA HAKKINDA

Eminönü Kiralık VinçGenel olarak hali hazırda mevcut olan bir motorlu taşıta monte edilmiş olarak tasarımı tamamlanan Eminönü vinç kiralama, farklı yüksekliklerde erişim imkânı sağlayabilmektedir. Bomlar aracılığı ile uzayıp kısalabilen bu mekanizması sayesinde özellikle de inşaat ve nakliye işleri uğraşanlar için oldukça gerekli ve hatta olmazsa olmaz vinç çeşidi olarak göze batmaktadır. Yapılan AR-Ge’ler sonucunda bu tasarımın ortaya çıkması bir hayli zaman almasına rağmen akabinde hem mobil olması ve istenilen hemen her bölgeye taşınabilmesi hem de farklı uzunluklarda da taşınabilir olması gibi ekstra avantajları nedeniyle ciddi bir talep görmüştür.

Kamu kurum ve kuruluşları da dâhil olmak üzere özel firmalarında talebi söz konusu olmuştur. Benzer şekilde farklı vinç çeşitlerinin yanı sıra, kamyon ve benzeri motorlu taşıtlar ile de nakliyesi mümkün olması gibi avantajları da düşünüldüğünde Eminönü Kiralık Vinç pek çok ihtiyacınızı karşılayabilecek düzeyde bir vinç çeşididir. Pek çok firmanın ciddi ihtiyaçları arasında görülse de özellikle küçük ve orta ölçekli firma ya da kurumların bu tip vinçleri satın alması pek de mümkün olamamaktadır. Çünkü üstlendikleri işlerin farklı mahiyetleri ve farklı vinç ihtiyaçları ile karşılanabilir olmasının yanı sıra, yüksek satın alma maliyetleri ve tamir, bakım, onarım ve vergi gibi ekstra giderlerinin olması gibi nedenlerden dolayı satın alma işlemi firmaların bütçelerini zorlamaktadır.

Bunun yerine bu tip araçlara ve vinçlere ihtiyaç duyulması anında ve ayrıca üstlenilen işin mahiyetine en uygun olan araca kısa, uzun ve orta vadede kullanım hakkını elde etmek yani kiralama çok daha ekonomik bir hal almaktadır. Firmamız Eminönü vinç kiralama; uzun yıllardır bu sektörün içinde olmakla beraber geniş müşteri portföyü ile de güven arz etmektedir. Size ve işinize en uygun olan vinç kiralama hizmetini sunacak olan firmamız aracılığı ile kiralık vinç hizmeti satın almanın yanı sıra güven satın alacağınızı da bilmenizi isteriz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile gerekli olan ekspertizlerin yapılmasının hemen ardından kiralık vincinizi geniş araç parkurumuzdan temin edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

TEL: 0212 447 05 96 GSM: 0533 562 74 60