Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 447 05 96
0532 312 68 63

Çatalca Sepetli Platform Kiralama

Çatalca Sepetli Platform Kiralama,Çatalca kiralık sepetli platform kiralama ile artık sizler kendi iş akışlarınızı aksatmadan yapabilecek ve sonuç alabileceksiniz. Bu vinç gruplarının birçok farklı kullanım alanları vardır. Öncelikli olarak setlerde çok fazla talep gören bu araçlar, istendiğinde kolay hareket edildiği için daha iyi açı yakalamak adına tercih edilir. Gerek yukarı çekimler gerek uzak gerek boyut katmak için tercih edilenler arasındadır.

Bir diğer sepetli platform kiralama araçları genellikle plazalarda pano, ilan ya da temizlik yapmak için kullanılır. Kişiler yanına birçok ekipman alarak istenilen yüksekliğe çıkabilirler. Ortalama 40 metre yukarıya çıkan bu vinçler ile yapılmayı yapmak çok kolay olacak. Bu ürün gurubu dışında Zaten farklı bir ürün ya da araç size hizmet veremeyecektir.

Bizler çatalca kiralık sepetli platformlar ile istediğiniz gün ve saate hizmet vermeye hazır. İstediğiniz boyutları ve sepetin genişliğini bildirseniz en doğru hizmet verilecektir. Dolayısı ile sizler hem işlerinizi en doğru şekilde yapacak ve ihtiyaçsınız olanı bizlerin sayesinde kolaylıkla temin etmiş olacaksınız. Çatalca kiralık sepetli vinçlerimiz için sizlerde daha detaylı bilgi için bizlere telefon ile ulaşın ve arkadaşlarımız ile görüşme sonrası alacağınız gün ve saatlerinizi kararlaştırın. Düzenli olarak hizmet veren firmamızın her aracından memnun kalacak ve sürekli çalıştığınız adreslerden biri olarak sizlere hizmet veriyor olacağız.

TEL: 0212 447 05 96 GSM: 0533 562 74 60