Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 447 05 96
0532 312 68 63

Başakşehir Kiralık Vinç

Başakşehir Kiralık Vinç
İstanbul’da hizmet veren firmamız vinç kiralama ihtiyaçlarına cevap verme konusunda son derece profesyonel olan ve marka olma yolunda hızla ilerleyen bir anlayışa sahiptir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firmamız aynı zamanda iş ve işçi güvenliği konusunda da çok dikkatli bir tutum izlemektedir. Bu nedenle tüm kiralık vinçlerimizin periydik olarak bakımlarını yapmakta ve verimlerini artırmaktayız.

Bakımı düzenli yapılan vinçler işlemlerin hem daha hızlı yapılmasında, hem de zamandan tasarruf sağlanarak maddi kazancın da büyümesine olanak sağlamaktadır. Başakşehir kiralık vinç hizmetlerimize yönelik her türlü bilgiyi internet sitemiz üzerinden kolaylıkla elde edebilirsiniz. İnşaat sektörü ya da endüstriyel sektörler gibi çok geniş bir alanda kullanıma sahip olan vinçlerimizi kullanan operatörlerimiz sayesinde işlemlerinizi çok daha hızlı ve güvenli şekilde yerine getirebilirsiniz. G sınıfı ehliyet sahibi olan vinç operatörlerimiz düzenli olarak eğitimlere tabi tutulmakta olan uzman kişilerden oluşmaktadır.

Saatlik, günlük ya da haftalık olarak kiralayabileceğiniz vinçlerimiz aynı zamanda aylık ya da yıllık olarak da kiralanabilmektedir. Her türlü vinç kiralama ücretlerini internet sitemiz üzerinden bizimle temasa geçerek öğrenebileceğiniz gibi, aynı zamanda fiyat teklifi de isteyebilirsiniz. Taşıma, taliye gibi işlemlerinizi daha hızlı ve etkin şekilde yapabileceğiniz vinçlerimiz sayesinde her türlü montaj ve demontaj işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Kamyonlu vinçlerimizi de kiralayabilir ya da sepetli vinç talebinde bulunabilirsiniz. Her türlü bilgi için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

TEL: 0212 447 05 96 GSM: 0533 562 74 60