Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 447 05 96
0532 312 68 63

Bakırköy Kiralık Vinç

Bakırköy Kiralık Vinç
İstanbul genelinde verdiğimiz vinç kiralama hizmetlerimize ilişkin tüm bilgileri internet sitemizden öğrenebilirsiniz. İşinde kalite standartlarını yüksek tutan ve her türlü teknolojik alt yapıdan yararlanarak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen firmamız alanında öncü isimler arasında yer almaktadır. Sektördeki başarılı işlerde ismi geçen firmamızın Bakırköy vinç kiralama hizmetleri de bölgeye büyük katkılar sağlamaktadır. İşin ya da projenin mahiyetine göre saatlik günlük haftalık ya da aylık olarak kiralayabileceğiniz vinçlerimizi isterseniz uzun süreli işlerde senelik olarak da kiralama hakkına sahip olabilirsiniz.

Vinç kiralama ücretleri konusunda bilgi almak için mutlaka intertnet sitemiz üzerinden bizimle temasa geçmeli ve fiyat teklifi istemelisiniz.

Vinç kiralama hizmetlerinden yararlanırken isterseniz operatör hizmetini de talep edebilirsiniz. G sınıfı ehliyet sahibi olan operatörlerimiz aynı zamanda düzenli olarak eğitimler alan ve konularında uzman kişilerdir. Operatör kullanarak aynı zamanda işlemlerinizin doğru ve hızlı şekilde sonuçlanmasını sağlayabilir ve iş güvenliğinizi maksimum seviyeye getirebilirsiniz. Vinç kiralama hizmetlerinden yararlanırken kamyonlu vinç ya da sepetli vinç seçeneklerimizi de değerlendirebilirsiniz. İnternet sitemizdeki telefonlar sayesinde 7 gün 24 saat boyunca bizlere ulaşabilir ve her türlü sorununuzu bildirebilirsiniz. Aynı zamanda e-posta yolu ile de firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Her türlü taşıma, tahliye, montaj ya da demontaj işlemlerinizde firmamızı tercih edebilir ve profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tüm vinçlerimiz düzenli olarak bakıma girmekte ve onarımları yapılmaktadır.

TEL: 0212 447 05 96 GSM: 0533 562 74 60