Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 447 05 96
0532 312 68 63

Bakırköy Kiralık Sepetli Vinç

Firmamız tecrübeli kadrosu ve iş takibi ile sektörün önde gelen isimlerinden olup, her türlü vinç hizmetini alabileceğiniz potansiyele sahiptir. İster kule vinç hizmeti, ister mobil vinç, forklift ya da teleskopik vinç hizmeti olsun fark etmez, yüzde yüz güven duyacağınız ekipmanlar ve deneyimli çalışanlara sahiptir. Bunun yanında kiralık sepetli vinç Bakırköy’de de vermiş olduğumuz bir hizmet olup, diğer ilçelerde de kusursuz bir şekilde hizmet götürmekteyiz.

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte her sektör kendini yenilerken, inşaat sektörü de yenilemekte ve son teknoloji kiralık sepetli vinç hizmetlerinden faydalanarak, insan hayatına daha fazla önem verdiğini göstermektedir. Bu devasa ve kontrollü iş makinelerinden sonra inşaat sektöründe iş kazaları oranı düşmüş ve düşmeye de devam etmektedir. Böylelikle sektörde çalışmak üzere kalifiye elemanların sayısı da gün geçtikçe artmaya başlamaktadır.

Sizler de birbirinden yüksek konutların peş peşe sıralandığı bu günlerde Bakırköy kiralık vinç hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmeniz. Son teknoloji vinç hizmetlerimizle istediğiniz hizmeti sizlere sunmaya hazırız. 7 gün 24 saat irtibat halinde olabileceğimiz gibi, dilerseniz sitemiz üzerinden talep formu doldurmak suretiyle, mailinizi isminizi kişisel bilgilerinizi ve kısaca istediğiniz hizmeti yazdığınızda arkadaşlarımız en kısa sürede sizlere döneceklerdir. Böylelikle fiyat listeleri, hizmet şekli, nerelere hizmet verildiği gibi pek çok bilgiye ulaşma imkânı da bulmuş olacaksınız.

TEL: 0212 447 05 96 GSM: 0533 562 74 60