Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 447 05 96
0532 312 68 63

Bahçelievler Kiralık Vinç

Bahçelievler Kiralık Vinç Her türlü vinç kiralama ihtiyaçlarınıza anında ve etkili çözümler getiren firmamızın web sitesine girerek hemen vinç kiralama fiyat teklifleri alabilirsiniz. Tüm vinç çeşitlerimizi internet sitemizden görüntüleyebilir ve İstanbul’da hizmet verdiğimiz semtlere göz atabilirsiniz. Bahçelievler kiralık vinç hizmetlerimiz sayesinde her türlü ağır yük yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilir, isterseniz kamyonlu vinç hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Ağır sanayi montajı ya da demontaj hizmetlerinde de kiralık vinçlerimizi kullanarak işlemlerinizi güvenli ve etkin bir şekilde çözümleyebilirsiniz.

Çok sayıda sektörde etkin şekilde kullanılan vinçlerimizi isterseniz saatlik olarak da kiralayabilirsiniz. Saatlik kiralama dışında, günlük, haftalık ya da aylık olarak da kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tüm santral projelerinde kullanabileceğiniz vinçlerimizi taşıma ve tahliye durumlarında da güven içinde kullanabilirsiniz. G sınıfı ehliyet sahibi olan vinç operatörlerimizden yararlanmak suretiyle iş güvenliğinizi azami seviyede tutabilir ve her türlü vinç işlemlerinizi profesyonel şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

Bahçelievler kiralık vinç hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiklerinizi web sitemizin ana sayfasından öğrenebilirsiniz. Tüm İstanbul’da verdiğimiz kiralık vinç hizmetleri ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktayız. Kamyonlu vinç seçeneklerimizi de değerlendirebilir ve işlemlerinizi daha hızlı şekilde yapabilirsiniz. Çok uzun süren projelerde vinçlerimizi isterseniz yıllık olarak da kiralama şansınız bulunmaktadır. Her türlü kiralama ücretleri ile ilgili bilgileri sitemizden bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Haftanın 7 gün 24 saati boyunca her türlü sorununuzda bizi arayabilir, e-posta yolu ile de firmamızın yetkilileri ile temasa geçebilirsiniz. Güvenli işlemleriniz için firmamızın referanslarını dikkate alarak vinç kiralayabilirsiniz.

TEL: 0212 447 05 96 GSM: 0533 562 74 60