Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 447 05 96
0532 312 68 63

Bağcılar Kiralık Vinç

Bağcılar Kiralık Vinç Vinç kiralama konusunda sektörde bir marka haline gelen firmamız yaptığı işleri ve referansları ile büyümesini sürdürmeye ve başarılı işler yapmaya devam etmektedir. Vinç kiralama konusunda İstanbul’un pek çok semtinde profesyonel hizmetler veren firmamıza ait detaylı bilgi almak için web sitemize ilgili kategorilere göz atmanız yeterli olacaktır. Yapmış olduğumuz işleri, makinelerimizi ve profesyonel ekiplerimizi görebilir ve işlerinizde daha kısa süreli ve etkin çözümler elde etmek için vinç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Mobil vinçlerimiz sayesinde Bağcılar semtindeki her türlü inşaat, montaj, taşıma, tahliye gibi işlerinizi kısa süre içinde ve güvenli bir işlemle sonuçlandırabilirsiniz.

Tüm vinçlerimiz düzenli olarak bakıma girmekte ve tamir, onarım gibi işlemleri de periyodik olarak sürdürülmektedir. İş verimini artırmak ve bu sayede müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmak için azami gayret gösteren firmamızdan kiralayacağınız vinçler ile beraber G sınıfı ehliyete sahip vinç operatörlerimizden de yardım alabilirsiniz. Bu konu ile ilgili firmamızla temasa geçmeniz yeterli olacaktır.

Ağır yük yükleme işlemlerinizde kullanabileceğiniz vinçlerimizi aynı zamanda montaj ya da demontaj işlemlerinizde de kullanabilirsiniz. Kısa süreli işlemleriniz için isterseniz saatlik vinç kiralayabilir ya da günlük kiralama da yapabilirsiniz. Haftalık ya da aylık vinç kiralayarak uzun vadeli işlemlerinizi de etkin bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca her türlü soru ve sorununuzda ulaşabileceğiniz firmamıza isterseniz ana sayfamızdaki iletişim bölümünden de ulaşabilir ve vinç kiralama teklifleri alabilirsiniz.

TEL: 0212 447 05 96 GSM: 0533 562 74 60