Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 447 05 96
0532 312 68 63

Arnavutköy Kiralık Sepetli Vinç

Sektöründe öncü olan firmamız her geçen gün kendini yenileyen, sektörü yakından takip eden, eğitimli ve uzman kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, hizmeti ve güveni prensip kabul eden bir yapıdadır. Bağcılar merkezli olan firmamız istenilen her bölgeye hızlı ve aktif şekilde hizmet götürebilen, müşteri ihtiyaçlarına göre çözümler üretebilen, iş güvenliği risklerini ortadan kaldıran özelliği ile sektörde haklı bir yere yükselmiştir. Arnavutköy Kiralık Sepetli Vinç ihtiyaçlarına göre hizmet götürülen ilçelerimizden bir tanesidir.

Özellikle inşaat sektöründe sepetli vinçler sayesinde hızlı, pratik ve güvenliğin ön planda olduğu hizmetler verilmektedir. Belirtilen ihtiyaçlara göre uygun sepetli vinçler günlük olarak kiralanabilmekte, size zor olan işler kolaylıkla halledilebilmektedir. Arnavut köy, Kiralık sepetli vinçhizmeti götürdüğümüz bir ilçe olarak diğer hizmetleri de gerekli lojistik desteği vererek kusursuz bir şekilde yürütmenin gayreti içinde olduğumuz bir ilçemizdir.

Dilerseniz sizler de sitemizden, hizmetlerimiz ve referanslarımız hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde kiralık sepetli vinç hizmetleri verdiğimiz diğer semtlerden de bilgi sahibi olabilirsiniz. Var olan müşteri talep formunu doldurarak ihtiyaçlarınızı bize bildirebilir çözüm odaklı bilgileri alabilirsiniz. Telefon numaralarımızdan da bizlere ulaşarak, her türlü sorularınıza uzman kadromuz yardımı ile cevaplar bulabilirsiniz. Sepetli vinçler dışında diğer hizmetlerimiz hakkın da bilgilere yine internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Diğer hizmetlerimiz arasında mobil vinç kiralama, kule vinç kiralama, teleskopik vinç kiralama ve forklift kiralama gibi hizmetler bulunmaktadır. Türkiye’nin her bölgesine kendi araçları ile hizmet götürebilen firmamız, müşterilerinin taleplerine göre 10 ton dan 65 tona kadar kiralık vinç hizmeti sunmaktadır.

TEL: 0212 447 05 96 GSM: 0533 562 74 60