Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 549 71 82
0532 312 68 63

Acil Kamyonlu Vinç Kiralama

AcilKamyonlu Vinç Kiralama

Büyük şantiyelerde kullanılan birçok araç vardır ve bunların en önemlilerinden biriside vinç gelmektedir. Büyük şantiyelerde malzeme çekimi ve kurulumu için kullanılan kule vinçler her zaman işimizi daha çok hızlandırarak istediğimiz yere yük taşımasını kolaylıkla sağlamış oluruz. İnşaat sektörünün son yıllarda hızla gelişmesi ile birlikte kule vinçlerin kullanım aralığı da hızlı bir şekilde artmaktadır. Bu bakımdan Kamyonlu vinç kiralama yöntemi ile inşaatlarınıza en hızlı şekilde devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Vinç fiyatları çok pahalı ve inşaat işleri ile uğraşır iken birde vinç ile uğraşmak sizler için sıkıntılar oluşturacaktır. Vinç kiralama işlemi yaparak hiç uğraşmadan vinç sorununuzu hallederek sorunsuzca ve rahat şekilde işleyişi göreceksiniz.Vnçler kullanım bakımından eğitimleri her sene tekrar eden ve bütün testlerden başarılı puan alan operatörlerimiz ile sizlerin güven içerisinde kullanım sağlamanıza neden olacaktır. Kamyonlu vinç kiralama işlemleri sırasında vinç kurulumunu özenli ve periyodik bir şekilde yapılarak iş sırasında herhangi bir aksaklık olmaması için bütün bakım ve yenileme işlemleri aralıksız yapılmaktadır. Bu sayede işlerinizde aksaklıklar asla olmamaktadır.

Binalarınız yükseldikçe kulede andı şekilde yükselerek kolay ve hızlı çalışmasına devam etmektedir. Taşıdığı ağırlık kapasitesi ise 1250 kg den 6000 kg kadar ağır yükleri rahatlıkla taşıyabilmektedir. İstediğiniz anda istediğiniz zaman dilimi içerisinde kule vinç kurulumu yapılarak çalışmalarınız asla aksaklık olmadan en hızlı kurulumu yapılmaktadır.
Sizlerin de artık inşaat alanlarınızda güvenli ve rahat bir şekilde malzeme taşımanızı sağlayacak olan vinçler her konuda size alternatif katkı sağlamaktadır. Çok yüksek ağırlıkları taşıması ve yükseklik olarak yüksek sınırlara çıkması nedeni ile tercih olarak en etki inşaat araç elemanı olarak gelmektedir. Sizler için Kule Acil Kamyonlu vinç kiralama işlemlerini en güvenli ve en uygun fiyatlara sağlayan Burak vinç sayesinde her şey daha kolay olacaktır. Günlük vinç kiralama işlemleri ile istediğiniz şekilde kule vinç modeli ile hemen kurulumu yapılarak sorunsuz bir şekilde inşaatınızda çalışmalar başlayacaktır. Kaliteli araç kullanımı ile işleyişin sorunsuz yürümesi sizi memnun ederek daha hızlı bir şekilde sonuca ulaşacaksınız.


Başakşehir, Bahçelievler, Arnavutköy, Beyoğlu, Beylikdüzü, Silivri, Kıraç, Bayrampaş, Bakırköy, Avcılar, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Bayrampaşa, Başakşehir, Bahçelievler, Bağcılar Avcılar Acil Kamyonlu Vinç Kiralama


TEL: 0212 549 71 82 GSM: 0533 562 74 60