Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 549 71 82
0532 312 68 63

80 Tonluk Vinç Kiralama

80 tonluk vinçler80 tonluk vinç kiralama Türkiye de vinç ve özellikle Platform kiralama sektörünün deneyimli firması olarak faaliyet göstermektedir. Hedefimiz, Platform dünyasındaki tüm yenilikleri müşterilerimize sunmaktır. Yapılan çalışmalarda İş Sağlığı ve Güvenliğini başarıyla sağlamak için devamlı eğitimler düzenlemekte ve gelişimin takipçisi olmaktadır. 2000 yılından bu yana verdiğimiz hizmetler ile sepetli vinç kiralama sektöründe birçok işe imza atmıştır. Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar geçen 14 yıl içerisinde birçok iş başararak sektörde lider olma gayesiyle hareket etmiştir.

Vinç kiralama firması olarak başta sepetli vinç kiralama olmak üzere, kamyon üstü katlanabilir hiyap (Hi-up) vinç kiralama, mobil vinç kiralama gibi çeşitli vinç kiralama hizmetleri veren sektöründe öncü bir firma olarak bugünlere kadar gelmiştir. Bunda en büyük etken elbette ki her zaman tercih edilen bir firma olmamızdır. Bizi tercih edilen bir firma yapan sebeplerden biri ise her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızdır. Yaptığımız 80 tonluk vinçler kiralama hizmetiyle müşterilerimize ekonomik çözümler sunmanın yanında en iyi hizmet kalitesini sunduk. Sepetli vinç kiralama hizmetini müşterilerimize sunarken maddi kazanımlar bizim için her zaman ikinci planda kalmıştır. Şirket olarak önceliğimiz her zaman maksimum müşteri memnuniyeti olmuştur. Hiç şüphesiz ki başarı sırlarımızdan bir tanesi de budur.

Yılların verdiği tecrübeye ek olarak, iş güvenliği ve iş sağlığı konusunda eğitimli olan operatörlerimiz, vinç kullanma işinde ustalaşmış, aldıkları işi önceden iyi analiz edebilen ve sonuçlarını önceden kestirebilen deneyime ve tecrübeye sahiptirler. Sepetli vinç kiralama ve diğer vinç kiralama hizmetlerimiz ile sadece bölgesel bir kuruluş değil, Türkiye’nin her yerine hizmet veren sayılı kiralık vinç firmalarından biri olarak doğru yolda ilerlemekteyiz. vinç kiralama hizmetleri kapsamında işiniz için en uygun ve en doğru vincin tedariki konusunda size yardımcı olacaktır, yılların vermiş olduğu tecrübe ile ihtiyaç duymanız halinde size bilgi ve birikimlerini de aktarabilmektedir. İhtiyacınız olan vinç seçimi konusunda kararsız kalmanız durumu gibi anlarda devreye girebilmekte olan uzman personel kadrosu sizin için en ekonomik ve uygun vinci tedarik edip hizmetinize sunabilmektedir.

TEL: 0212 549 71 82 GSM: 0533 562 74 60