Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 549 71 82
0532 312 68 63

43 Metre Sepetli Vinç Kiralama

43 metre vinçlerVinç çeşitleri arasında belki de en sık kullanılan ve çeşitli yüksekliklere erişim imkânı sağlayan 43 Metre Sepetli Vinç kiralama aynı anda birden fazla iş yapabilme olanağı vermesi ile de dikkat çekmektedir. Hemen bütün inşaat firmalarının en az bir tane işinde muhakkak kullanmış oldukları, Sepetli vinç platform; eş zamanlı olarak yük ve insan naklinin yanı sıra, malzeme transferi, montaj ve söküm işlerinde de kullanılabilir olması ile kullanım alanını genişletmektedir. Benzer şekilde; mobil olması ile de oldukça pratik imkânlar tanıyan sepetli vinç platform, vinç kullanımı konusunda başara oynamaktadır. Firmamız ile siz de ihtiyacınız olabilecek olan herhangi bir sepetli vinç platform ve diğer vinç çeşitleri ile ilgili talebiniz olması durumunda bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır.

İhtiyacınıza göre belirleyeceğiniz ebatlarda araçlarımız geniş parkurumuzda günün her saati sizleri beklemektedir. Farklı ihtiyaç ve kullanım sahalarına göre tasarlanmış olup, herhangi bir iş alanında kiralık vinç ihtiyacınız olması durumunda uzman personel kadrosundan bilgi ve tavsiye isteyebilir ve tam olarak ihtiyacınıza uygun araca sahip olabilirsiniz. Ekstra satın alma maliyetlerinin yanı sıra, tamir, bakım, onarım ve vergi gibi giderlerini de düşünmek zorunda kalmayacağınız 43 metre sepetli vinçler kiralama hizmeti ile hem işlerinizi hızlandırır hem de karlılık oranınızı artırabilirsiniz.

Genişleyen iş dünyası ve buna bağlı olarak artan ihtiyaçlar çerçevesinde teknolojinin son gelişmelerini de yakından takip etmekte olan firmamız aracılığı ile gerek tam güvenli donanımlara sahip olabilir gerekse de farklı kullanım amaçları için sorunsuz vinç kiralama hizmeti satın alabilirsiniz. Ayrıca; İstanbul ve çevresinde ve hatta bütün mahallelerine kadar hizmet vermekte olan firmamız; ekonomik maliyetler sunarak size çözüm ortaklığı vaat etmektedir. Hali hazırda birlikte çalışmakta olduğu onlarca farklı sektörde firmayı referans olarak gösterebilmekte olan Sepetli Vinç kiralama 43 Metre , çözüm ortaklığı konusunda oldukça iddialı olduğunu söyleyebilirsiniz. Uzun yıllardır sektörün içinde olmasının yanı sıra konusunda uzman personel kadrosu ile de müşterilerine tam hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam etmekte olan firmamız; size sadece bir telefon kadar uzaklıkta.

TEL: 0212 549 71 82 GSM: 0533 562 74 60