Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 549 71 82
0532 312 68 63

36 Metrelik Sepetli Platform Kiralama

İnşaat Sektörüne Opsiyonel Çözümler

Hızlı 20 Tonluk Vinç Kirala : 0212 549 71 82  Gsm: 0533 562 74 60

36 Metrelik Sepetli Platform Kiralama MÖ 10.yüzyıllarda Romalı Mimar Vitruvus'un tasarımı olan makara, halat, direk ve kölelerin ayaklarıyla çevirerek yük çekme işini yaptıkları vinç, 15. yüzyıllarda daha gelişmiş palangalı vinç ve İskoç mucit John Rennie tarafından 19. yüzyılda, ilk buharlı vincin icadı ile devam eden süreçte, günümüzde kullanılan modern teknoloji ürünü vinçler inşaat sektöründe kullanılan en önemli teknik ekipmanlardan olan iş araçlarındandır. İnşaatlarda kullanılan çimento, demir, kereste, tuğla, kiremit gibi birçok malzemenin yükseğe kaldırılarak, istenilen noktaya iletimini sağlayan değişik tip ve tonajda vinç çeşitleri bulunmaktadır.

Oldukça pahalı sistemler olan vinçleri satın almak şirketler, firmalar açısından pek tercih edilmemekte daha çok kiralama yoluna gitmeyi daha uygun bulmaktadırlar. Burak Vinç Kiralama, mobil vinç, sepetli platform, teleskopik vinç, forklift ve benzeri inşaat ekipmanları kiralama sistemi ile temin hizmetlerinde inşaat sektörü için daha ekonomik ve pratik çözümler sunmakta olan tecrübeli, donanımlı bir hizmet merkezidir. 10 ton – 500 ton kapasiteli vinçler, 75 ton kapasiteye kadar güçlü hiab (kamyon üstü vinç) en çok tercih edilen hizmetlerimizdendir.

Yüksek noktalarda yapılan taş kaplama, dış cephe mantolama, cam giydirme, boyama gibi işlerde kullanılan sepetli platformlar güvenlik işlevi gelişmiş vinçlerdendir. Firmamızda 36 metrelik sepetli platform kiralama hizmetleri en son teknoloji ürünü ekipmanlarımızdandır. Çok katlı binalar, site ve blokların üst yapı işlerinde görevli işçilerin rahat ve güvenli bir şekilde çalışabilmeleri için en yüksek güvenlik sistemi ile donatılmış kule vinçler, teleskopik vinçler, 36 metrelik sepetli platform  hizmetlerinde yılların verdiği deneyim, ciddi ve titiz çalışma prensipleri sektör farkımızdır. İstanbul içi ve çevre alanları merkezli olan Burak Vinç Kiralama Hizmetleri İstanbul dışında faaliyet gösteren firmalara da hizmet götürebilme kapasitesindedir.

Endüstri tesisleri, arıtma tesisleri, inşaat, yol ve tünel işlerinde alt ve üst yapı çalışmalarında, ihtiyaç duyulabilecek tüm işlerde Ulaştırma Bakanlığı K1 yetki belgesine sahip makinelerimiz, makine parkımızda hizmetinize hazırdır. Projelerinize özel çalışma ekipmanlarınızın seçimi konusunda 7/24 hizmet veren firmamızı arayabilir, uzman danışmanlarımızdan opsiyonel teknik bilgi ve destek alabilirsiniz.  

Başakşehir, Bahçelievler, Arnavutköy, Beyoğlu, Beylikdüzü, Silivri, Kıraç, Bayrampaş, Bakırköy, Avcılar, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Bayrampaşa, Başakşehir, Bahçelievler, Bağcılar Avcılar Vinç Kiralama

TEL: 0212 549 71 82 GSM: 0533 562 74 60