Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 447 05 96
0532 312 68 63

200 Tonluk Mobil Vinç Kiralama

200 Tonluk Kiralık VinçVinç çeşitleri arasında belki de en sık kullanılanı ve en çok tercih edileni olan 200 tonluk mobil vinç kiralama adından da anlaşılacağı üzere hareket edebilmekte ve motorlu taşıtı sayesinde de istenilen herhangi bir bölgeye nakil edilebilmektedir. Farklı inşaat alanlarında farklı vinç çeşitlerine gereksinim duyulmasının yanı sıra, firmamız, uzun yıllardır bu işi yapıyor olması ile de dikkat çekmekte ve hemen her sektörde hizmet veren farklı firmalara vinç kiralama hizmeti sunmaktadır. Gerek profesyonel donanım personel kadrosu gerekse de geniş araç parkuru sayesinden istenilen herhangi bir vinç çeşit ve modelini hizmetinize sunabilmektedir.

Pek çok vinç ihtiyacı olan firma, kurum ya da kuruluş için vinç satın alma işlemleri oldukça maliyetli olmakta ve dahası bu satın alma işleminin geri dönüşü çok uzun yıllara kadar sürebilmektedir. İşte bu bağlamda firmaların asıl ihtiyaçları olanın mevcut yükleniciliğini almış oldukları işi hakkıyla yapıp teslim edebilecek düzeyde vinçler olmaktadır. Hele ki sezon dışı durumlarda vinç ihtiyaçlarının olmadıkları durumda gereksiz masraf ve maliyet durumunda olan vinçler, tamir bakım ve onarım gibi işlemleri de oldukça maliyetli olmakla beraber zor bir zanaat olarak da adlandırılmaktadır. Özellikle de 200 tonluk mobil vinç kiralama gibi aynı zamanda bir motorlu taşı olan ağır iş makinelerinin bakım, onarımları rutin olarak yapılması gerekmekte ve işin uzmanı servislerce yapılmalıdır.

Bu işlemler hem ciddi maliyetler gerektirmekte hem de zaman kaybına neden olmaktadır. İşte bu bağlamda siz de üstlenmiş olduğunuz işlerin tamamlanması için gerekli olan vinçleri, vinç kiralama hizmeti sunan firmamız aracılığı ile sağlayabilirsiniz. Kiralık vinç hizmetleri kapsamında işiniz için en uygun ve en doğru vincin tedariki konusunda size yardımcı olacak olan vinç kiralama, yılların vermiş olduğu tecrübe ile ihtiyaç duymanız halinde size bilgi ve birikimlerini de aktarabilmektedir. İhtiyacınız olan vinç seçimi konusunda kararsız kalmanız durumu gibi anlarda devreye girebilmekte olan uzman personel kadrosu sizin için en ekonomik ve uygun vinci tedarik edip hizmetinize sunabilmektedir.

TEL: 0212 447 05 96 GSM: 0533 562 74 60