Vinç Kiralama


HIZLI VİNÇ KİRALA
0212 447 05 96
0532 312 68 63

20 Tonluk Vinç Kiralama

Tecrübeli Kadro ve Kaliteli Hizmetin Adresi

Hızlı 20 Tonluk Vinç Kirala : 0212 447 05 96  Gsm: 0533 562 74 60

20 Tonluk Vinç KiralaÖzellikle büyük ve ağır malzemelerin kaldırılması, taşınması gibi işlemleri için kullanılan ağır tonaj kaldırabilen büyük metal araçlara vinç denir. Vinçler inşaattan çelik doğramaya ağır yük taşınmasını gerektiren birçok alanda kullanılmaktadır. Yüksek yapıda olan inşaatların en vazgeçilmez ve iş gören araçlarından vinç kendi içerisinde birçok türe ayrılır. Bu çeşitlenme kaldırdığı tonaj ve gövde yapısıyla yakından ilgilidir. Bu bakımdan çeşitlenir. Firmada da hizmetlerin ayrıntılı dökümünü görebileceğiniz üzere vinçler mobil vinç, teleskopik, sepetli platform, kule vinç, forklift, taşıyabildiği tonaj miktarına göre 30 tonluk,75 tonluk, hiyap gibi çeşitlere ayrılır.

Özetle vinç çeşitleri hakkında bilgi vermek faydalı olacaktır. Örneğin mobil vinçler taşınabilir pratik yapıda olmaları nedeniyle en çok tercih edilen vinçlerden biridir. Bu araçla pek çok noktada rahatlıkla işlem yapılabilir. En çok tercih edilen diğer vinç türü teleskopik vinçtir. Her türlü araziye uyumlu vinçler 10 tondan 60 tona kadar taşıma kapasitelerine sahiptirler. Örneğin 25 tonluk bir ağırlık taşınması gerektiğinde firma bilgilerine ulaşıp 20 tonluk vinç kiralama ya da ağırlığa göre şu kadar tonajda vinç kiralamak istiyorum diyebilirsiniz.

Kaliteli hizmet anlayışımızla firmamız size en uygun koşullarda yanınızda olacaktır. Diğer bir çeşit olan sepetli platform vinçler de oldukça sık kullanılırlar. Ancak daha çok yumuşak zeminlerde tercih edilirler. Bu vinçler hızlı olmalarıyla meşhurdur. En son ve en çok tercih edilen vinç türü ise kule vinçtir. Bu vinçler zor hava koşullarına da uyum sağlayarak zorlu yükleri yüksek yerlerde taşınmasını sağlar.

Vinçler kullanıldığı alan bakımından firmalar tarafından belirli bir süreliğine kiralanırlar. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetinin birinci planda olduğu firmadan ihtiyacınıza göre istediğiniz vinci iletişime geçerek kiralamanız mümkün. Düşük tonajlardan 20 tonluk vinç kiralama hizmeti yanında 100 tona kadar vinç kiralayabilir ve bunu en uygun fiyat seçenekleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin, kaliteli güvenli hizmeti birinci sırada olduğu firmada ihtiyacınıza uygun olan her türlü vinç hizmetinden faydalanabilirsiniz. Günün her saati hizmet vermeye devam eden firmadan vinç hizmetinin en kaliteli şeklini almak size ve bizlere ayrıcalık sağlayacaktır.

Başakşehir, Bahçelievler, Arnavutköy, Beyoğlu, Beylikdüzü, Silivri, Kıraç, Bayrampaş, Bakırköy, Avcılar, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Bayrampaşa, Başakşehir, Bahçelievler, Bağcılar Avcılar Vinç Kiralama

TEL: 0212 447 05 96 GSM: 0533 562 74 60